DOŁĄCZ DO NAS!

Dla osób takich jak Ty zawsze znajdzie sie u nas miejsce.
Nie zwlekaj, odezwij się.

AKTUALNIE
POSZUKUJEMY:

DYSPOZYTOR/DYSPOZYTORKA

• Umowa o pracę
• Specjalista (mid / regular)
• Praca stacjonarna
• Praca od zaraz

Rodzaj współpracy: Pełen etat

Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie

ZADANIA:

  • Prowadzenie aut własnych i przewoźników
  • Osiąganie zakładanego poziomu rentowności
  • Kontrola czasu pracy i jazdy kierowców
  • Dbanie o terminowość realizacji transportów
  • Kontakt z trenerem odnośnie terminów: przeglądów, napraw
  • Regularne raportowanie do bezpośredniego przełożonego

SPEDYTOR/SPEDYTORKA HANDLOWIEC

ZADANIA

  • Kontakt operacyjny z przydzielonymi klientami
  • Sprzedaż ładunków
  • Pozyskiwanie przewoźników do stałej współpracy
  • Czuwanie na prawidłowym przebiegiem transportu
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Należyta dbałość o dokumentację biurową: wprowadzania na bieżąco zleceń do systemu, podpinanie zleceń od klientów, dokumentów przewoźnika, kontrola dokumentów przewoźnika: polisa (zakres i termin obowiązywania, potwierdzenie zapłaty ostatniej składki), faktura i inne dokumenty wymagane przez klienta (CMR, Delivery List, Packing List, itp. Itd.)

OCZEKIWANIA
• chęć do pracy i rozwoju
• własna inicjatywa
• samodzielność w myśleniu
• podzielność uwagi
• umiejętność pracy pod presją czasu
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• dobra znajomość min. jednego języka obcego (angielski lub niemiecki)
• żyłka handlowca
• szerokie kontakty + znajomość rynku
• dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) MILE

WIDZIANE
• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość systemów spedycyjnych (WinSped, Soloplan, Speed, Fire TMS)

OFERUJEMY

• umowa o pracę
• pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
• laptop i inne narzędzia do komunikacji
• możliwości awansu i rozwoju
• przyjazne środowisko pracy
• praca stacjonarna

BENEFITY
• dofinansowanie nauki języków
• dofinansowanie szkoleń i kursów
• spotkania integracyjne
• owocowe czwartki
• zniżki na firmowe produkty i usługi

Specjalista ds. spraw księgowo-administracyjnych

• specjalista (mid / regular), starszy specjalista (senior)
• praca od zaraz
• szukamy wielu kandydatów

Rodzaj współpracy: pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur
  • Windykacja należności
  • Rozliczanie szkód
  • Przyjmowanie dokumentów
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie dokumentacji
  • Sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
  • Należyta dbałość o dokumentację biurową
  • Robienie i uzupełnianie zestawień
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Niczym nieposkromiona chęć do pracy i dalszego rozwoju
  • Inicjatywa, inwencja, kreatywność
  • Samodzielność w myśleniu
  • Podzielność uwagi
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego: angielski lub niemiecki
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności analityczne
  • wiedza z zakresu księgowości
  • zdolności numeryczne
  • skrupulatność / sumienność
  • Dobra znajomość pakietu Office zwłaszcza Excel
  • Znajomość systemów dedykowanych do obsługi branży spedycyjnej mile widziana (WinSped, Soloplan, Speed)

Mile widziane

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pełny etat
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + systemem premiowy)
  • Benefity w postaci finansowania np.: nauki języków obcych, kursów, owocowe czwartki
  • Laptop i inne narzędzia służące do komunikacji
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Benefity
  • owoce

Praca w SPOT2 to dla mnie rozwój w dynamicznym zespole, codzienne nabywanie doświadczenia i samorealizacja w doskonałej atmosferze.

Rafał

Dzięki pracy w SPOT2 mogę rozwijać umiejętności oraz poznawać nowych ludzi. Wyzwania są niemałe, ale satysfakcja ogromna.

Zuzanna

Czuję, że pracuję w prężnie rozwijającej się firmie. Nowoczesne narzędzia i metody pracy, precyzyjne planowanie transportów, świetny, zgrany zespół.

Kamil

„Szukamy konkretnych ludzi na lata i kilometry współpracy. Sporo wymagamy, sporo dajemy w zamian, i razem dostarczamy klientom jakość, po którą wracają. Dobry zespół zawsze będzie miał dużo dobrej pracy!”

Szymon Izydorczyk

Prezes Zarządu